TÜRKÇE ENGLISH

Konaklama

Konaklama

Otelimiz, 71 Oda, 160 Yatak Kapasitesi ve 5’i Türk Hamamlı Suit ve Jakuzili King Suit Odalardan Oluşmaktadır.

24 Saat Oda Servisi, Kuru Temizleme ve Çamaşırhane Hizmeti. Doktor, Açık ve Kapalı Otopark, VİP Araç, Kuaför Mevcut Olup,Diyarbakır Havaalanına 12 Km ve Diyarbakır Şehirler Arası Otogarına 8 Km Mesafededir.

Odalarımızın Tümünde Direkt Telefon,WİFİ, LCD TV, Özel Kasa, Saç Kurutma Makinesi, Merkezi Isıtma ve Soğutma Sistemi, Mini Bar, İkram Seti Mevcuttur.

Görseller

Otelimiz, geleneksel Güneydoğu kültürü misafirperverliği ile Diyarbakır otelleri içinde servisi ve hizmet kalitesiyle en çok tercih edilen tesislerindendir. ..

Zengin tarihiyle bilinen kentin göbeğinde, şık bir deneyime hazır olun. Otelimiz, tatil veya iş amaçlı ziyaretleriniz için

İl merkezi Diyarbakır kenti 7500 yıllık bir geçmişe sahiptir. Tarihin her döneminde büyük uygarlıkların, kültürel ve ekonomik hareketlerin merkezi olarak kabul edilen Diyarbakır , birbirini izleyen 26 değişik uygarlığa beşiklik etmiştir.

MÖ. 3000 yıllarında hurilerden başlayarak Osmanlılara kadar uzanan yoğun bir tarifli olan Diyarbakır'da yaşayanlar, dönemlerine ait izlerle kenti ölümsüzleştirmişlerdir. Bu eserlerin başında kuş bakışı bir kalkan balığını andıran biçimiyle kenti baştan başa kuşatan surlar gelir. Diyarbakır surları uzunluk bakımından Çin Seddi’nden sonra dünyada ikinci, ama eskilik bakımından birinci sırada kabul edilmektedir.Diyarbakır'ın merkezinde konforlu konaklama imkanı sunarak turizme hizmet ettiği gibi önemli toplantılara da ev sahipliği yapıyor.

Konum olarak otelimiz tarihi ve sosyal yaşam alanlarına yaya olarak veya araç ile 10-20 dakika mesafede olup Diyarbakır havaalanına 12 km. Diyarbakır şehirler arası otobüs terminaline 8 km ve Diyarbakır ilçe ve çevre illeri otobüs-minibüs terminaline ise 3 km uzaklıktadır.