TÜRKÇE ENGLISH

Toplantı

  Toplantı ve Konferans Salonu 

                   Otelimizde İş Toplantılarınıza Yönelik 100 ve 120 kişi Sinema Düzeni, 30 ve 40 Kişi U Düzeni Kapasiteli Konferans                   Salonumuz Mevcuttur.

  Ekipmanlar ;

TOPLANTI ODASIsabit perdeMotorlu Sabit Perde

ses düzeni iconSes Düzeni

Flip ChartFlip Chart

microfonMikrofon

Portatif PerdePortatif Perde

• konuşma kürsüsüKonuşma Kürsüsü

TOPLANTI ODASI 2

müzik yayınıMüzik Yayını

yazı tahtasıYazı Tahtası

teknik destekTeknik Destek. 

tepegözVCD / DVD PlayerTepegöz 

Görseller

 

    Otelimiz, geleneksel Güneydoğu kültürü misafirperverliği ile Diyarbakır otelleri içinde servisi ve hizmet kalitesiyle en çok tercih edilen tesislerindendir.

    Zengin tarihiyle bilinen kentin göbeğinde, şık bir deneyime hazır olun. Otelimiz, tatil veya iş amaçlı ziyaretleriniz için idealdir.
İl merkezi Diyarbakır kenti 7500 yıllık bir geçmişe sahiptir. Tarihin her döneminde büyük uygarlıkların, kültürel ve ekonomik hareketlerin merkezi olarak kabul edilen Diyarbakır birbirini izleyen 26 değişik uygarlığa beşiklik etmiştir.

    MÖ. 3000 yıllarında hurilerden başlayarak Osmanlılara kadar uzanan yoğun bir tarifli olan Diyarbakır'da yaşayanlar, dönemlerine ait izlerle kenti ölümsüzleştirmişlerdir. Bu eserlerin başında kuş bakışı bir kalkan balığını andıran biçimiyle kenti baştanbaşa kuşatan surlar gelir. Diyarbakır surları uzunluk bakımından Çin Seddi’nden sonra dünyada ikinci, ama eskilik bakımından birinci sırada kabul edilmektedir. Diyarbakır'ın merkezinde konforlu konaklama imkanı sunarak turizme hizmet ettiği gibi önemli toplantılara da ev sahipliği yapıyor.

    Konum olarak otelimiz tarihi ve sosyal yaşam alanlarına yaya olarak veya araç ile 10-20 dakika mesafede olup Atatürk havaalanına 12 km. Diyarbakır şehirlerarası otobüs terminaline 9 km ve Diyarbakır ilçe ve çevre illeri otobüs-minibüs terminaline ise 3 km uzaklıktadır.